Strašiak direct marketingový

(lat. Strasiakus Marketingus Directus),Nebezpečný

Poznávacie znaky: Strašiak spôsobuje nedodržiavanie nariadenií GDPR a núti Vás riskovať vysoké pokuty. Niekedy naopak len marí Vašu snahu o zozbieranie kvalitných dát o zákazníkoch a znemožňuje personifikáciu za účelom splnenia predajov.

Strašiak marketingový, alebo Strasiakus Marketigus Directus je malé, veľakrát prehliadané strašidlo, ktoré firmy a značky pripravuje o nemalé zisky.

Proces krotenia Strasiakusa Webkusa

Kontakt

Dáte nám vedieť, že u Vás vyčíňa strašiak marketingový, alebo že potrebujete spraviť s ním poriadky.

Analýza

Spravíme si analýzu momentálneho stavu a navrhneme si ďalšie kroky

Ciele

Nastavíme si ciele ktoré by ste chceli dosiahnuť.

Krotenie

Začneme krotiť strašiaka. Spravíme audit klientskej databázy a pripravíme jednotný design komunikácie. Vymyslíme automatickú a manuálnu komunikáciu, ktorá bude odolná voči strašiakovy.

Udržiavanie

Odovzdáme Vám Váš direct marketingovú stratégiu a dohodneme sa na ďalšej spolupráci v udržiavaní strašiaka pod prísnym dozorom.

Ako Vás strašiak pripravuje o peniaze?

Mnohokrát pôsobí z úzadia a ani si neuvedomujete, že Vás o zisk pripravuje. Direct marketing je veľmi účinný nástroj hlavne pri retencii zákazníka. Dôležité je hlavne budovanie kvalitnej databázy klientov. Každý kto prejaví záujem o Váš produkt alebo služby, je klient ktorého chcete pravideľne oslovovať, či už za účelom predaja alebo za účelom budovania vzťahu. Ak tak ešte nerobíte, alebo máte problémy s exekúciou, pripravujete sa o nemalé tržby. My v YAMAO máme so strašiakom bohaté skúsenosti kde sa sústredíme na 3 hlavné zložky.

Klientská databáza

 

My v YAMAO začíname vždy auditom databázy. Je to stavebný kameň každej úspešnej direct marketingovej komunikácie. Už dávno nestačí len e-mail, ale čas ukázal, že práve personifikácia predáva.

Automatická komunikácia

 

Náročná na nastevenie, ale správne nastavená automatická komunikácia dokáže spĺňať Vaše ciele, lepšie ako si myslíte a generovať tržby aké ste nečakali.

Manuálna podpora

 

Manuálna komunikácia je neoddeliteľnou súčasťou správne pripravenej direct marketingovej stratégie. Najdôležitejšie a najťažšie je komunikovať správne produkty, na správnych ľudí v správnom čase.

m

Potrebujete pomôcť so Strašiakom Webovým?

    Ahojte, volám sa   Páči sa mi čo robíte a chcel/a by som Vás využiť na Potrebujem to mať hotové    
    Ešte by ste mali vedieť že   a že môj email je

    Miesto kde sa rodí web

    info@yamao.sk