Strašiak firemný

(lat. Strasiakus Firmicus),škodlivý

Poznávacie znaky: Strašiak ktorý robí zlobu vo firemnej identite. Firmy a značky sa potom nedajú dobre rozoznať, trápia sa s inkonsistenciou a pôsobí to celé tak hala bala.

Strašiak firemý nie je pre nás žiadny neznámy. Krotíme ho prísnym design manuálom, ktorý na neho pósobí, ako voda na čerta. Jednoducho sa ho bojí a odíde od Vás radšej niekam inam.

Proces krotenia Strasiakusa Firmicusa

Kontakt

Dáte nám vedieť, že u Vás vyčíňa strašiak webový, alebo že potrebujete vytvoriť web, ktorý bude proti strašiakový odolný.

Analýza

Spravíme si analýzu momentálneho stavu a navrhneme si ďalšie kroky

Definovanie

Definujeme si spoločne základy, na ktorých firemnú identitu postavíme.

Krotenie

Začneme krotiť strašiaka a spravíme prvý návrh Vašej novej alebo vynovenej firemnej identity.

Odovzdanie

Odovzdáme Vám Váš design manuál, vysvetlíme základy používania a môžete si byť istí, že Strasiakus Firmicus u Vás nadobro dostrašil.

Je mi to treba? Aj tak to vyzerá dobre

Keď vytvárate identitu značky, zásadne uplatňujete hodnoty svojej značky na akékoľvek vizuálne prvky, ktoré sa použijú na propagáciu vášho podnikania. To znamená, že identita značky nie je len logo a pozostáva z rôznych marketingových materiálov. Rozvoj súdržnej a profesionálnej identity značky je dôležitou súčasťou každej efektívnej stratégie značky. Vytvorenie identity značky si vyžaduje výskum a pozornosť venovanú detailom, aby sa vytvoril štýl, ktorý úspešne spĺňa ciele podnikania a vydáva príslušné posolstvo. Po vytvorení identity značky poskytuje veľa spoločností pokyny, ako by mala byť ich značka zastúpená na rôznych médiách, aby sa zabezpečila konzistencia.

Prečo je identita značky dôležitá?

Osobnosť

 

Identita značky je vizuálnym vyjadrením hodnôt a „osobnosti“ vašej značky. Návrh identity v podstate udáva tón vašej značky a môže byť použitý na vyvolanie konkrétnych pocitov u publika.

Konzistentnosť

 

Rozvíjanie identity značky vám umožňuje vytvárať konzistentné posolstvo vo všetkých marketingových materiáloch. Každý kúsok by mal mať rovnaké základné štýly a dizajnové prvky, aby sa vytvoril súdržný balík značiek.

Diferenciácia

 

Identita značky vám pomôže odlíšiť vaše podnikanie od konkurencie a vhodne umiestniť vašu značku. Vypracovanie profesionálneho a kreatívneho dizajnu identity vám môže pomôcť vyniknúť medzi potenciálnymi zákazníkmi na vašom trhu.

Povedomie

 

Vytvorenie balíka značiek identity zabezpečí, že vaša značka bude v popredí všetkých vašich marketingových materiálov, čo pomáha zvyšovať povedomie o značke. Čím viac bude vaša značka umiestnená, tým viac bude v kontakte so spotrebiteľmi a tým bude nezabudnuteľnejšia.

Loajalita

 

Efektívna identita značky môže pomôcť budovať lojalitu zákazníkov a dôveru v značku, pretože umožňuje zákazníkom nadviazať spojenie medzi produktom a spoločnosťou.

m

Potrebujete pomôcť so Strašiakom Webovým?

    Ahojte, volám sa   Páči sa mi čo robíte a chcel/a by som Vás využiť na Potrebujem to mať hotové    
    Ešte by ste mali vedieť že   a že môj email je

    Miesto kde sa rodí web

    info@yamao.sk